Issuu viewer (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Height
uk: Висота

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: pixels
uk: пікселів

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
