Issuu viewer (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Height
sv: Höjd

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: pixels
sv: pixlar

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: View mode
sv: Visningsläge

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
