Issuu viewer (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Height
ta: உயரம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
