Issuu viewer (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Height
be: Вышыня

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: pixels
be: пікселі

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
