Issuu viewer (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Document
fa: سند

en: pixels
fa: پیکسل

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.
