Issuu viewer (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Document
az: Sənəd

en: pixels
az: piksellər

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
