Issuu viewer (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Height
gl: Alto

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: pixels
gl: píxeles

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
