Issuu viewer (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Height
hr: Visina

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: pixels
hr: piksela

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
