Issuu viewer (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Height
id: Tinggi

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: Document
id: Dokumen

en: pixels
id: piksel

en: The maximum length of the field in characters.
id: Panjang maksimum field dalam karakter.

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
