Issuu viewer (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Height
pl: Wysokość

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Document
pl: Dokument

en: pixels
pl: piksele

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
