Issuu viewer (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Height
tr: Yükseklik

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Document
tr: Belge

en: pixels
tr: piksel

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
