Itch.io Field (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Link color
bs: Boja linka

en: Default value
bs: Defaultne postavke
