Itch.io Field (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Default value
da: Standardværdi
