Itch.io Field (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
