Itch.io Field (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Border Color
hi: बॉर्डर का  रंग

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग
