Itch.io Field (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Default
hr: Zadano

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
