Itch.io Field (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Default
id: Bawaan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Link color
id: Warna tautan

en: Default value
id: Nilai bawaan
