Itch.io Field (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Default value
jv: Biji gawan
