Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
