Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
