Itch.io Field (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
