Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ
