Itch.io Field (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
