Itch.io Field (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
