Itch.io Field (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
