Itch.io Field (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
