Itch.io Field (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Default
it: Predefinito

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Default value
it: Valore predefinito
