Itch.io Field (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Foreground color
kn: ಮುನ್ನೆಲೆ ಬಣ್ಣ
