Itch.io Field (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Default
mn: Анхны утга

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө
