Itch.io Field (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Default
pt: Por defeito

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Border color
pt: Cor da margem
