Itch.io Field (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Link color
ro: Culoare link

en: Default value
ro: Valoare implicită
