Itch.io Field (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Border Color
ru: Цвет границы

en: Border Width
ru: Ширина границы

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Default Height
ru: Высота по умолчанию

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Border width
ru: Ширина рамки
