Itch.io Field (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Default
uk: Базово

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Background color
uk: Колір тла

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Border Width
uk: Ширина рамки

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Default Height
uk: Типова висота

en: Foreground color
uk: Колір переднього плану

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Border width
uk: Ширина границі
