Itch.io Field (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Background color
vi: Màu nền

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Default Height
vi: Độ cao mặc định

en: Foreground color
vi: Màu cảnh gần

en: Border width
vi: Độ rộng viền
