Itch.io Field (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Default value
az: Standart qiymət
