Itch.io Field (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Button Text
cs: Text tlačítka
