Itch.io Field (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
