Itch.io Field (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
