Itunes RSS (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: This will appear in the RSS feed itself.
bo: འདི་ནི་RSS བསྡུས་བརྗོད་དེ་རང་གི་ནང་དུ་མངོན་ངེས།
