Itunes RSS (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: - None -
da: - Ingen -

en: Category
da: Kategori

en: Title field
da: Titelfelt

en: This will appear in the RSS feed itself.
da: Optræder i selve RSS-feedet.

en: Image field
da: Billedfelt
