Itunes RSS (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Author
de: Autor

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Category
de: Kategorie

en: Views
de: Ansichten

en: Duration field
de: Zeitraums-Feld

en: Explicit
de: Ausdrücklich

en: Title field
de: Titelfeld

en: This will appear in the RSS feed itself.
de: Dies wird in dem RSS-Newsfeed erscheinen.

en: Image field
de: Bildfeld

en: Block field
de: Blockfeld
