Itunes RSS (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Category
fi: Kategoria

en: Views
fi: Näkymät

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: This will appear in the RSS feed itself.
fi: Tämä näkyy itse RSS-syötteessä.
