Itunes RSS (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Category
hu: Kategória

en: Views
hu: Nézetek

en: Explicit
hu: Kifejezett

en: Title field
hu: Cím mező

en: This will appear in the RSS feed itself.
hu: Ez csak az RSS hírcsatornában jelenik meg.

en: Image field
hu: Képmező

en: Block field
hu: Blokkmező
