Itunes RSS (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: - None -
ja: - なし -

en: Category
ja: カテゴリー

en: Views
ja: ビュー

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: This will appear in the RSS feed itself.
ja: RSSフィードの中に出力されます。
