Itunes RSS (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Views
lt: Vaizdai

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
