Itunes RSS (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Author
lv: Autors

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: Views
lv: Skati

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
