Itunes RSS (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: - None -
nl: - Geen -

en: Category
nl: Categorie

en: Views
nl: Overzichten

en: Title field
nl: Titelveld

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Block field
nl: Blokveld
