Itunes RSS (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Author
pl: Autor

en: - None -
pl: - Brak -

en: Category
pl: Kategoria

en: Views
pl: Widoki

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: This will appear in the RSS feed itself.
pl: To pojawi się samo w kanale RSS.

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Block field
pl: Pole bloku
