Itunes RSS (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Author
ro: Autor

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Category
ro: Categorie

en: Views
ro: Vizualizări

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: This will appear in the RSS feed itself.
ro: Aceasta va apărea în același flux RSS.
