Itunes RSS (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Category
tr: Kategori

en: Views
tr: Görünümler

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: This will appear in the RSS feed itself.
tr: Bu, RSS beslemesinde göünür.
